Екскурсія для студентів спеціальністі 076 «Підприємництво та торгівля»

У Хмельницькому національному університеті є прекрасна традиція – проводити екскурсію видатними місцями Хмельницького для студентів першого курсу. Першими у цьому навчальному році взяли участь в екскурсійному заході студенти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі факультету управління, адміністрування та туризму.

Під час екскурсії студенти гр. УПД-23-1 та гр. УТБКЛ-23-1 мали змогу поринути у атмосферу заснування та розвитку міста крізь призму часу від стародавнього Плоскиріва до сучасного Хмельницького.

Захід організовано під егідою Студентської туристичної агенції «Подільські мандри».

Кафедра економічної теорії, підприємництва та торгівлі висловлює щиру подяку доктору економічних наук, професору Журбі Ігорю Євгеновичу за подаровану можливість доторкнутись до віх історії розвитку міста Хмельницький.