Студентський конкурс LoNG-2020

Студентська команда Хмельницького національного університету під керівництвом к.е.н., доцента кафедри економічної теорії та економічної безпеки Поплавської О.В.  прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі LoNG-2020 (Look of New Generation/Погляд нового покоління) для студентських команд ЗВО, який проведено Українською Асоціаціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Київською Бізнес Школою та Академією праці, соціальних відносин і туризму. Цього року партнером конкурсу стала Компанія «Нова Пошта».

На Конкурс зареєструвались 47 команд  з 32 ЗВО  з 13 міст України (Вінниця, Житомир, Ірпінь, Дніпро, Лозова, Кам’янець-Подільський, Київ, Кривий Ріг, Суми, Харків, Чернігів, Херсон, Хмельницький). 

У перший тур увiйшли 33 команди з 28 ЗВО  з 11 міст України (Біла Церква, Житомир, Дніпро, Лозова, Київ, Кривий Ріг, Суми, Харків, Чернігів, Херсон, Хмельницький).

17 грудня відбувся онлайн Фінал Конкурсу. Під час презентації конкурсних робіт команди продемонстрували результати власних досліджень, вільне володіння різноманітним інструментарієм, креативність, вміння працювати в команді, гарні навички презентації, вміння вести діалог, самостійність та натхненність.

Лілія Загребельна – Директор з іміджевих та соціальних проектів компанії «Нова пошта» висловила думку: «Я вражена рівнем досліджень і презентацій команд. У мене було враження, що я знаходжусь на Конференції серед експертів».  

Всі учасники нагороджені Сертифікатами, а викладачі-консультанти Подякою.