Вітаємо переможця!

12.06.2024 року на платформі Zoom відбулась не пересічна подія у торговельно-логістичній науковій сфері – підсумкова наукова конференція за результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля». Даний конкурс цьогоріч проходив на базі Національного університету «Запорізька політехніка».

Серед учасників були представники закладів вищої освіти з різних регіонів України: Луцький національний технічний університет, Львівський торговельно-економічний університет, Хмельницький національний університет, Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Подільський державний університет, Одеський національний економічний університет, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Львівська політехніка», Донецький національний університет імені Василя Стуса, Національний університет цивільного захисту України, Національний університет «Запорізька політехніка».

Під час захисту своїх наукових робіт конкурсанти презентували результати власних наукових досліджень, де аналізували та надавали рекомендації щодо підвищення ефективності діяльності підприємств сфери торгівлі, послуг та логістики.

Хмельницький національний університет на даному конкурсі представляв Олег Дражниця, здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля» (освітньо-професійна програма «Підприємництво, торгівля та комерційна логістика»).

Поважне журі та конкурсна комісія високо оцінили усіх конкурсантів, підкресливши актуальність проведених досліджень та їх спрямування на повоєнне відродження України.

Результатом представника кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі став диплом переможця 3-го ступеня.

Вітаємо нашого лауреата та його наукового керівника, доцента кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Хмельницького національного університету Сергія Дражницю з перемогою у конкурсі та бажаємо успіхів у навчанні та подальших дослідженнях. Так тримати!