Гостьова лекція в рамках міжнародного підвищення кваліфікації “Use of Information, Communication and Digital Technologies in the Educational Process”

11 червня в рамках програми підвищення кваліфікації: «Використання інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій у навчальному процесі». Лектор д.е.н., професор Бєлялов Талят Енверович, завідувач кафедри підприємництва та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну

Лекція була присвячена практичним засадам та рекомендаціям щодо стартапів, відкриття власного бізнесу, основам підприємницької діяльності.

Талят Енверович є успішним підприємцем, з величезним досвідом у сфері реалізації стартап-проєктів. Він досить цікаво розкрив питання створення та функціонування стартапів.

Талят Енверович надав поради щодо застосування підприємницьких ідей в сучасних умовах військового стану.

Найбагатша людина Вавілону – вчить заощаджувати

Лектор наголосив, що кінцева мета бізнесу полягає у задоволені потреб суспільства Вашим видом діяльності. Тому, подані поради будуть вкрай важливими, як для майбутніх так і уже функціонуючих підприємців.