Зустріч студентів з Керівником Інноваційного Терміналу Нової Пошти

16 жовтня студенти груп УТБКЛ-24-1, УПД-24-1, разом із студентами інших спеціальностей мали змогу зустрітись з керівником Хмельницького Інноваційного Терміналу Нової Пошти.

Дмитро Дєдик детально розповів про роботу Хмельницького Інноваційного Терміналу (ХІТ), на якому застосовується обладнання від голландської компанії Vanderlande, потужністю 8,5 тис. посилок за годину. Крім того, ХІТ оснащений конвеєрами та автоматичним сортувальним обладнанням українського виробництва від компанії «СМС». Загальна потужність терміналу становить 14 тис. відправлень на годину. Посилки зі стрічки сортування завантажуються безпосередньо в автомобілі за допомогою спеціальних конвеєрів, що робить процес ще більш надійним.

За результатами зустрічі студенти отримали пропозиції щодо проходження практики, а також працевлаштування на умовах повного та скороченого робочого дня!

Безмежно дякуємо організаторам зустрічі та спікеру Дмитру Дєдику

за надзвичайно цікавий та корисний захід!