ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ»

9 листопада 2022 року в в Хмельницькому національному університеті відбулася гостьова лекція на тему «Антикризове управління соціально-економічними системами в умовах невизначеності» за участю Ігоря Брітченко д.е.н., професора,  Академіка Академії економічних наук України, Академіка Міжнародної академії богословських наук, професора університету менеджменту та безпеки м. Кошиця (Словаччина).

Модератор конференції – Ніла Тюріна, професор, завідувачка кафедри менеджменту та адміністрування ХНУ.

До заходу долучилися викладачі кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі та здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОПП  «Управління підприємницькою діяльністю» та  «Управління торговельним бізнесом і комерційна логістика».

Діалог з аудиторією був проведений в форматі питання-відповіді.

Дискусія розпочалася із філософського розуміння управління, визначення особливостей та відмінностей Західної та Східної моделей управління, ментальної відмінності громадянського суспільства демократичних та автократичних країн; важливості демократії, толерантності та колективного обговорення проблем при прийнятті управлінських рішень в умовах невизначеності; спільних та відмінних римах антикризового управління та управління в умовах війни.

Лектор акцентував увагу на важливості людиноцентрованого підходу до управління в цілому та мотивації зокрема, особливо в кризових умовах обмеженості ресурсів.

Дякуємо Ігорю Брітченко за цікаву, змістовну лекцію та організацію дискусії. Дяуємо за його патріотизм, віру в український народ та беззаперечну перемогу ЗСУ. Все буде Україна!