Гостьова лекція на тему “Про життя та гроші”

11 жовтня 2023 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” Хмельницького національного університету відвідали гостьову лекцію на тему “Про життя та гроші”.

Лектор – представник місцевого торговельного бізнесу, співзасновник мережі супермаркетів  “Булка-маркет”, стейкхолдер освітніх програм кафедри та потенційний роботодавець для випускників Владислав РАДЕЦЬКИЙ. Лектор розповів здобувачам про сучасну філософію життя і місце грошей у ньому, продіагностував ставлення здобувачів до грошей та їх пропозиції щодо джерел їх заробітку, а також стимулював їх до підприємницької активності, як до способу задоволення власних потреб, реалізації мрій та розбудови держави.

Лекція пройшла у форматі жвавої бесіди з елементами брейн-рингу та моделювання життєвих ситуацій. В результаті усі учасники заходу, поповнивши свої знання та розширивши коло власних компетенцій, подякували лектору за цікаву та предметну розповідь та домовилися про розширення співпраці у подальшому.