Гостьова лекція наукового співробітника Елліотського університету Джорджа Вашингтона

В межах договору про співпрацю із ЗВО-партнером університету – Львівським торговельно-економічним університетом, здобувачі вищої освіти спеціальності «Підприємництво торгівля та біржова діяльність», а також викладачі кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі 10 травня 2023 року долучились до проведення гостьової лекції доктора економічних наук, експерта з продовольчої безпеки, наукового співробітника Інституту європейських та євразійських досліджень Школи міжнародних відносин Елліотського університету Джорджа Вашингтона Віталія Данькевича на тему «GLOBAL FOOD SECURITY 2.0: UKRAINIAN WARTIME HARVEST».

Лекцію проведено із використанням платформи Zoom. Навчальний матеріал доповнювався цікавою, змістовною мультимедійною презентацією.

Вивчення зарубіжних практик вирішення глобальних соціально-економічних проблем, розвитку підприємництва, обговорення та дискусії сприятимуть формуванню необхідних компетентностей для майбутньої професійної діяльності.