Гостьова лекція з дисципліни «Основи наукових досліджень»

9 жовтня 2023 р. для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4 року навчання в межах викладання дисципліни «Основи наукових досліджень» (викладач – доцент кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Руда Т.В.) проведено гостьову лекцію із запрошенням старшого наукового співробітника відділу розвитку митної справи Науково-дослідного інституту фінансової політики Державного податкового університету Неліпович Олени Володимирівни.

Олена Володимирівна ознайомила здобувачів освіти з основними етапами становлення та розвитку унікальної наукової установи, подібних якій не має не лише в Україні, а й у світі. Акцентувала увагу на особливостях здійснення прикладних наукових досліджень, які виконуються за кошти державного бюджету, окреслила перспективну наукову тематику й поділилась особистим досвідом наукової роботи.

Щиро дякуємо Олені Володимирівні за співпрацю!