Інноваційні банківські продукти індивідуально для кожного клієнта: гостьова лекція стейкхолдера-роботодавця АТ “Акцент-Банк”

5 квітня 2023 року в рамках співпраці зі стейкхолдерами-роботодавцями кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету проведено гостьову лекцію для здобувачів ОПП «Управління підприємницької діяльності» та «Управління торгівельним бізнесом та комерційна логістика» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля»  першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на тему «Інноваційні банківські продукти індивідуально для кожного клієнта».

Спікерами виступили: Ямкова Марія Василівна – керівник відділення №123 АТ «А – Банк» у м. Хмельницький  та Хливнюк Валерія Сергіївна – заступник керівника відділення №123 АТ «А – Банк» у м. Хмельницький, випускники спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Хмельницького національного університету.

Здобувачів ознайомили з загальними засадами діяльності АТ “Акцент-Банк” як стратегічно важливого для держави банку; можливостями їх подальшого працевлаштування та кар’єрного зростання в банку.

Зацікавленість у здобувачів викликала презентація Додатку «А-Банк24» та картки «Зелена»

Щиро дякуємо учасникам заходу та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!