Круглий стіл на тему: «Революція Гідності – дев’ять років на шляху національного єднання та євроінтеграції українців»

З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2023 року в Хмельницькому національному університеті викладачами кафедри міжнародної комунікації та політології був проведений круглий стіл на тему: «Революція Гідності – дев’ять років на шляху національного єднання та євроінтеграції українців».

Метою заходу було вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, виховувати патріотичну свідомість студентів, розвивати бажання бути гідними громадянами України.

Спікер заходу – професор кафедри міжнародної комунікації та політології, д.е.н. Земський Ю.С. розповів присутнім про доленосні події листопада 2013 – лютого 2014 років, про масове протистояння на Майдані у Києві 18-20 лютого 2014 року, внаслідок якого загинуло 107 протестувальників.

До заходу долучилися викладачі кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі, інших кафедр університету та студенти ХНУ.

У дискусії прийняли активну участь студенти, які висловили свої думки про історичні події 2013-2014 років та повномасштабне вторгнення росії на територію України.

Дякуємо організаторам за цікавий захід та патріотичне виховання молоді.

СЛАВА УКРАЇНІ!     ГЕРОЯМ СЛАВА!