Наукова бібліотека Хмельницького національного університету в освітньому просторі студента

Наукова бібліотека Хмельницького національного університету радо зустріла майбутніх користувачів – першокурсників  освітньої Програми  «Управління торгівельним бізнесом та комерційна логістика» спеціальності 076 Підприємництво та торгівля.

Співробітники бібліотеки провели лекційне заняття з основ інформаційної культури, на якому познайомили здобувачів вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» з правилами користування бібліотекою, її структурою та науковими працями викладачів університету.

Під час зустрічі студенти кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі мали можливість зареєструватись до бібліотеки.  Для кожного користувача був створений електронний читацький формуляр для видачі навчальної літератури. Усі користувачі мали змогу отримати необхідні навчальні підручники, які стануть їм у допомозі під час вивчення різних дисциплін освітньої програми «Управління торгівельним бізнесом та комерційна логістика».

Слід відмітити, що автоматизована система видачі книг на основі штрихового кодування, яка запроваджена у нашій книгозбірні, значно прискорила цей процес, та й студентам вона теж сподобалася.

Наукова бібліотека Хмельницького національного університету гостинно запрошує всіх бажаючих приєднатися до нашої великої читацької спільноти!