ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ТОРГІВЛЯ

15 лютого 2023 року гарантами освітніх програм, викладачами кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі спільно із деканатом факультету управління, адміністрування та туризму було проведено зустріч-обговорення освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти:

• «Управління підприємницькою діяльністю» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
  • «Управління торговельним бізнесом і комерційна логістика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
  • «Підприємництво, торгівля та комерційна логістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

У засіданні круглого столу прийняли участь : декан факультету управління, адміністрування та туризму д.е.н., проф. Євгеній Рудніченко; президент Хмельницької торгово-промислової палати України к.е.н. Наталія Белякова; заступник виконавчого директора громадської організації Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області Ірина Романець; декан економічного факультету Запорізького національного університету д.е.н., проф. Алла Череп; директор інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу д.е.н., проф. Іванна Запухляк; завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Львівського торговельно-економічного університету д.е.н., проф. Ігор Міщук; керівник ТОВ Гілея – транспортно-експедиційна компанія к.е.н., доц., Сергій Ядуха; здобувачі вищої освіти учасники фокус-груп ОПП кафедри Софія Заболотна, Альбіна Бондар (гр.УПД-21-1), Катерина Сухонос (гр.УТБКЛ-21-1).

Вступне слово було надано декану факультету управління, адміністрування і туризму Євгенію Рудніченко, який акцентував увагу на необхідності посилення наукової складової в освітньо-професійній програмі другого (магістерського) рівня вищої освіти та необхідності коригування програмних компетентностей та програмних результатів навчання щодо відповідності в освітньо-професійних програмах першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Гаранти освітніх програм д.е.н., проф. Лариса Любохинець (ОПП  «Підприємництво, торгівля та комерційна логістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти), к.е.н., доц. Наталія Танасієнко (ОПП «Управління підприємницькою діяльністю» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти» та к.е.н., доц. Сергій Дражниця (ОПП «Управління торговельним бізнесом і комерційна логістика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти) представили освітні програми, ознайомивши учасників із метою, особливостями (унікальністю), фаховими компетентностями та програмними результатами навчання, освітніми компонентами програм.

Присутні стейкхолдери відмітили переваги та особливості кожної запропонованої освітньої програми, висловили свої зауваження та рекомендації щодо їх удосконалення, які будуть враховані в оновленій редакції освітніх програм кафедри усіх освітніх рівнів підготовки.

Дякуємо усім учасникам за співпрацю та конструктивний діалог!