Oнлайн вебінар «Доброчесність освітнього середовища»

21 вересня 2023 року в рамках вивчення дисциплін «Основи наукових досліджень» (перший (бакалаврський) освітній рівень) (викладач – к.е.н., с.н.с., Руда Т.) і «Методологія та організація наукових досліджень» (другий (магістерський) освітній рівень) (викладач – д.е.н., проф. Любохинець Л.) здобувачі вищої освіти спеціальності 076 долучились до он-лайн вебінару на тему: «Доброчесність освітнього середовища». Ініціаторами заходу виступили науково-педагогічні працівники кафедри публічного права Державного податкового університету.

Запрошений спікер – експерт з питань сприяння академічній доброчесності Артем Артюхов – кандидат технічних наук, доцент, старший дослідник, керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, міжнародний інженер-педагог (Ing.Paed.IGIP), координатор модуля Жана Моне «AICE – With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe».

В невимушеній атмосфері та креативній манері спікером розкрито питання сутності, різновидів, особливостей та значення дотримання доброчесності в умовах формування сучасного освітнього середовища. Розвінчано основні міфи щодо доброчесності, а також акцентовано увагу на відповідальності суб’єктів освітнього процесу за недотримання академічної доброчесності. Після завершення виступу відбулась жвава дискусія спікера із слухачами.

Щиро дякуємо організаторам та спікеру за змістовну доповідь й легку атмосферу під час івенту!