Онлайн зустріч представниці громадської організації «Молодіжна демократична асоціація «ЙОДА» Каліманської Анастасії

11 квітня 2023 року в рамках дисциплін «Демократія: від теорії до практики» та «Громадянське суспільство» відбулася онлайн зустріч представниці громадської організації «Молодіжна демократична асоціація «ЙОДА»  Каліманської Анастасії зі студентами груп УПД-21-1, ПОт-22-1 та СОП-22-1.

Анастасія розповіла про місію та історію створення «Молодіжної демократичної асоціації «ЙОДА» , яка є добровільним об’єднанням випускників курсу «Демократія: від теорії до практики» від IFES Ukraine, створеним для здійснення громадської та освітньої діяльності задля популяризації засад та принципів демократії, захисту прав і свобод людини та громадянина, а також, задля задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних, освітніх та інших інтересів серед громадян України.

Особливий інтерес студентів викликав медіа-проєкт bomedia, який допомагає молоді в осмисленні суспільних змін, інформує щодо актуальних подій, заохочує досліджувати складні питання та критично мислити.

Оскільки студенти впродовж семестру займаються розробкою соціального проєкту, вони були запрошені прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі кращих студентських проєктів, який відбудеться влітку 2023 року.

Щиро вдячні Анастасії за цікаву зустріч та можливості долучитися до прогресивної молодіжної спільноти.