Перемога «Генерації змін» у національному конкурсі в межах європейського проєкту для молоді EU4Youth «Відбудова через соціальне підприємництво» (Junior Achievement Ukraine)

22 червня у Києві відбувся національний фінал міжнародного проєкту «Відновлення через соціальне підприємництво» за результатами якого переконливу перемогу отримала стартап-команда «Генерація змін», створена за ініціативи викладачів кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Хмельницького національного університету – Рудої Тетяни, Танасієнко Наталії та Гарват Ольги й плеяди молодих стартаперів – студентів нашої кафедри: Муравської Лесі, Чайковського Леоніда, Перунського Назара. В процесі реалізації проекту до складу команди долучилась колега-практик із кафедри технології і конструювання швейних виробів Лущевська Олена та студентка цієї ж кафедри Цісар Владислава. Так, наша команда стала прикладом реалізації плідної міжкафедральної співпраці.

Головною ідеєю нашого проекту є виготовлення інноваційного санаційного одягу, спрямованого на відновлення фізичного і емоційного здоров’я.

Подія відбулася у стінах головного, Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який виступив співорганізатором заходу.

Серед членів журі:

◦ Світлана Позова – співзасновник групи компаній «Баланс», голова Ради засновників професійної бухгалтерської спільноти GOODWILL.Club

 ◦ Орел Оксана – консультант з розвитку та вдосконалення продуктів та послуг, резидент професійної бухгалтерської спільноти GOODWILL.Club

 ◦ Мірзоєва Ольга – продюсер, маркетолог, співзасновниця та керуючий партнер онлайн школи «Therapy Beauty Taping».

 ◦ Андрій Яковенко – експерт з управління персоналом та систематизації бізнес процесів з 27-річним досвідом. підсилює підприємців-початківців та діючих підприємців на етапі створення, зростання та масштабування бізнесу.

 ◦ Гапірова Дар’я – співзасновниця ГО “Простір розвитку та можливостей”, експертка з гендерної рівності та соціальної інклюзії

 ◦ Сергій Катеринич – Product Manager у Digital Manufacturing, компанія САП Україна

 ◦ Тарас Компанець – завідувач патентно-ліцензійного відділу НДЧ КНУ ім Т. Шевченка

 ◦ Максим Рутковський – заступник директора Ukrainian Global School.

Виборовши перемогу, команда «Генерація змін» долучається до Startup Pre-Accelerator – річної програми прискореного розвитку, яка надає грант у розмірі двох тисяч євро на розробку прототипу та передбачає пітчинг бізнес-проєкту перед інвесторами.

Понад 70 команд із чудовими соціально орієнтованими бізнес-ідеями… і чому саме «Генерація змін»?

Відповідь дуже проста – наша ідея зародилась із надії та прагнення допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Для нас – це більше, ніж проект – це відповідь викликам сьогодення, це проект про найкращих і для найкращих!

Участь у проекті та перемогу присвячуємо тисячам наших військових, в особі Галгана Сергія та його побратимів, які незважаючи ні на що, надто високою ціною виборюють наше спільне незалежне майбутнє!

Далі буде…

#EU4Youth

#StrongerTogether

#cоціальнепідприємництво