Похід у музей історії Хмельницького національного університету

12 вересня 2023 р. в межах вивчення дисципліни «Університетська освіта та вступ до фаху» студенти першого курсу освітніх програм «Управління підприємницькою діяльністю» та «Управління торговельним бізнесом та комерційна логістика» спеціальності 076 Підприємництво та торгівля кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Хмельницького національного університету мали можливість відвідати музей Хмельницького національного університету та познайомитись з історією заснування та розвитку Університету.

Екскурсію провів завідувач музею Петро Костянтинович Мельник, який  надав цікаву та захоплюючу розповідь про створення експозиційних та виставочних фондів музею історії університету, якими тернистими шляхами створювався і розвивався перший на Поділлі заклад вищої освіти.

Директор музею ознайомив студентів з ректорами, проректорами, деканами, випускниками минулих літ та сьогодення.

Здобувачі освітніх програм ознайомитись з експозиціями: старовинними книгами; історичними, спортивними та науковими здобутками Університету та безпосередньо з експонатами, що відтворюють історію Університету

По завершенню екскурсії студенти залишивши свої позитивні враження у книзі  відгуків.

Висловлюємо велику подяку всім, хто зберігає для нас і наступних поколінь історію нашого Хмельницького національного університету!