Продовжуємо розвиток Soft skills!

5.03.2024 р. для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» ОПП «Управління підприємницькою діяльністю» та «Управління торговельним бізнесом і комерційна логістика»було проведено цікаву зустріч на тему «Сексуальне насильство, пов’язане з війною: принципи та сервіси допомоги» в рамках  проєкту “Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом / СНПК”.

Фахівець соціальної роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги від UNFPA Корабльова Олена, в контексті інформаційно-комунікаційної кампанії з питань попередження гендерного зумовленого насильства та СНПК, провела для студентів інформаційно-просвітницьку лекцію/консультацію на тему «Гендерно зумовлене насильство пов’язане з військовим конфліктом. Принципи та сервіси допомоги». Було розглянуто цікаві кейси та методи попередження конфліктних ситуацій.

По завершенню заходу студентів переповнювали позитивні емоції, адже вони підвищили власну компетентність з питань гендерного зумовленого насильства та СНПК, сформували навички ненасильницького вирішення конфліктів та нульову толерантність до проявів насильства.