![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-527.png)
26 лютого 2024 року в рамках дисциплін «Основи демократичного управління» та «Громадянське суспільство» студенти груп УПД-22-1 та ПОт-23-1 мали можливість зустрітися із представницею громадської організації «Молодіжна демократична асоціація «ЙОДА»Анастасією Каліманською.
![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-528.png)
Анастасія розповіла про місію та історію створення «Молодіжної демократичної асоціації «ЙОДА», особливості подкастів YODA.
![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-529.png)
![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-530.png)
Особливий інтерес студентів викликала розповідь Анастасії про проєкти громадянської дії, які розробляли та презентували студенти на ДемБаченні, а також пропозиція долучатися до прогресивної молоді.
![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-531.png)
![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-532.png)
![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-533.png)
Щиро вдячні Анастасії за цікаву зустріч та можливості долучитися до участі в проєкті!