Проходження студентами спеціальності ЕКБ інтерактивного онлайн-курсу

Студенти першого та другого курсів освітньої програми «Економічна безпека» спеціальності «Економіка» Хмельницького національного університету успішно пройшли інтерактивний он-лайн курс «Базові правила безпеки у цифровому середовищі», доступ до якого було надано з 8.02.21р. до 26.02.21р. представництвом Фонду цивільних досліджень та розвитку CRDF Global, (США) в рамках співпраці з Хмельницьким національним університетом.

Основною метою проходження даного онлайн-курсу є підвищення рівня обізнаності серед студентів Хмельницького національного університету щодо основних загроз в кіберпросторі та розвитку їхніх навичок із кібергігієни. Інтерактивний он-лайн курс «Базові правила безпеки у цифровому середовищі» складається з 11 навчальних модулів. По завершенню кожного модуля студенти проходили тестування, а також здавали один загальний підсумковий тест. За результатами вивчення курсу студенти освітньої програми «Економічна безпека» отримали іменні сертифікати.

Братасюк

Диркач