Проєкт EU4Youth. Зустріч команди стартаперів «Генерація змін» з бізнес-ментором Юрієм Самцем

18 квітня 2024 року в рамках проєкту EU4Youth «Відновлення через соціальне підприємництво» від JA Ukraine відбулася зустріч команди стартаперів кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі «Генерація змін» із бізнес-ментором Юрієм Самцем – підприємцем, головою наглядової ради Західноукраїнського кластера індустрії моди.

Учасниками команди «Генерація змін» є здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» Назар Перунський, Дмитро Рудик, Леонід Чайковський, Іван Ушаков,  спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» Юліана Пилипенко; здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля»  Леся Муравська, спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» Владислава Цісар.

Наставниками команди є доценти кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Тетяна Руда, Наталія Танасієнко, Ольга Гарват. Також до зустрічі долучились доцент кафедри технології і конструювання швейних виробів Олена Лущевська та представниця команди JA Ukraine Єлизавета Міленіна.

Бізнес-ідея команди  – виготовлення та реалізація санаційного одягу, призначеного для забезпечення зручності й комфортності перебування пацієнтів в післяопераційному та реабілітаційному періодах.

На зустрічі юні стартапери отримали конструктивні поради від пана Юрія щодо написання бізнес-плану, можливих ризиків та загроз в умовах невизначеності. Особливий інтерес у студентів викликало обговорення формування фінансової частини бізнес-плану.

Дякуємо Юрію Самцю за надану можливість отримати цінний досвід  та JA Ukraine за сприяння комунікації! З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!