Розпочинаємо участь у європейському проекті EU4Youth «Відбудова через соціальне підприємництво»

8 лютого 2024 р. викладачі кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі к.е.н., доц. Гарват Ольга та к.е.н., с.н.с. Руда Тетяна прийняли участь у тренінгу в межах реалізації європейського проєкту для молоді EU4Youth «Відбудова через соціальне підприємництво» в Україні, що проводився під егідою Junior Achievement Ukraine.

В невимушеній атмосфері спікерка Єлизавета Міленіна розкрила основні аспекти та необхідність соціального підприємництва за сучасних умов господарювання. Зокрема, учасники тренінгу ознайомились із специфікою розвитку та функціонування такого виду бізнесу з метою подальшої популяризації набутих знань серед студентської молоді.

Тренінг став першим кроком участі у європейському проєкті для молоді. Далі буде…

#EU4Youth