СТУДЕНТСЬКИЙ ПРОЄКТ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ДІЇ «ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА СТУДЕНТАМ ПІД ЧАС ВІЙНИ»

В рамках дисциплін «Демократія: від теорії до практики» та «Громадянське суспільство» студенти груп УПД-21-1, СОП-22-1, ПОшс-22-1 протягом весняного семестру працювали над створенням та реалізацією проєкту громадянської дії на тему: «Психологічна допомога студентам під час війни».

Тема психологічної допомоги є надзвичайно актуальною в умовах повномасштабної війни, адже багато студентів відчувають втому, спустошення, виснаження, тривогу й паніку та потребують допомоги.

Командою студенток було розроблене анкетування та проведене опитування серед студентів, результати якого підтвердили важливість проблеми.

Командою проєкту були створені сторінки в соціальних мережах Telegram та Instagram, розроблені флаєри із корисною інформацією та порадами.

Під час створення проекту відбулася співпраця із психологічною службою Хмельницького національного університету, в рамках якої було проведено спільні заходи: інформаційно-просвітницький захід «Як подолати агресію під час війни», тренінг «Перша психологічна допомога у кризових та екстремальних ситуаціях».

20 червня 2023 року відбулася презентація та успішний захист проєкту, на якому були присутні викладачі кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі та експертка проєкту IFES Україна Анастасія Хорват. Присутні гості відзначили актуальність даного проєкту та високий рівень його підготовки.  Команда студенток була запрошена прийняти участь у щорічному всеукраїнському конкурсі «ДемБачення», який відбудеться 23-24 червня.