Студенти та викладачі кафедри активно долучаються до волонтерської діяльності

В час коли країну продовжує охоплювати війна, кожен свідомий громадянин намагається бути корисним і допомогти Збройним силам України перемогти ворога. Так, студенти першого курсу освітніх програм «Управління торговельним бізнесом та комерційна логістика» та «Управління підприємницькою діяльністю» спеціальності 076 Підприємництво та торгівля факультету управління, адміністрування та туризму разом із викладачами кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Хмельницького національного університету не залишаться осторонь і активно долучаються до волонтерської діяльності – з плетіння маскувальних сіток на потреби захисників України.

Студенти з відповідальністю поставилися до даного заходу. Кожний намагався сплести свій клаптик сітки для захисту наших Захисників.