Тренінг «Особливості роботи та комунікації з військовими та ветеранами»

5.09.2024 р. викладачі кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі, разом з іншими представниками Хмельницького національного університету взяли участь у тренінгу, присвяченому ментальному здоров’ю, особливостям побудови комунікацій в умовах війни, зокрема, в контексті здійснення освітнього процесу, який відбувся на базі комунального закладу Ветеранського простору Хмельницької міської ради.

Учасники навчання отримали дуже цінну інформацію щодо сутності травми, бойової травми, ПТСР та його ознак, інструментів налагодження комунікацій в складних психологічних умовах, державних ветеранських політик, правових, економічних та освітніх можливостей для військових, ветеранів та членів їх сімей.

Тренінги «Особливості роботи та комунікації з військовими та ветеранами» проходять для колективів Хмельницької області в межах співпраці з Міжнародним фондом «Відродження».

Надзвичайно вдячні організаторам заходу за актуалізацію надважливих тем!