Тренінг від Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти

26 жовтня 2023 року впродовж дня тривав 265-й навчальний тренінг із підготовки експертів освітніх програм, організований Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти. В роботі даного тренінгу, попередньо виконавши усі необхідні умови доступу до нього, активну участь прийняли викладачі кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Хмельницького національного університету професор Ольга ГОНЧАР та доцент Сергій ДРАЖНИЦЯ. Підсумковим результатом даного тренінгу має бути включення його учасників до резерву експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Дякуємо тренерам Національного агентства за допомогу і цінну інформацію, а усім учасникам бажаємо наснаги та успіхів у розбудові та підвищенні якості вищої освіти вільної та мирної України. Слава Україні! Разом до перемоги!