Тренінг «Відновлення через соціальне підприємництво»

Доцент кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Наталія Танасієнко прийняла участь у тренінгу «Особливості впровадження та викладання курсу з підприємництва «Відновлення через соціальне підприємництво» за підтримки компанії «Junior Achievement Ukraine», який відбувся 18-19 січня 2024 року у м. Львові.

Основна мета заходу – набуття та удосконалення професійних компетентностей у сфері підприємництва шляхом зміцнення взаємозв’язків між приватним сектором, державним  сектором та молоддю.

Протягом двох днів учасники мали низку корисних лекцій та воркшопів від практикуючих фахівців: ознайомилися з роллю соціального підприємництва у відбудові України, дізнались про успішні приклади місцевих соціальних компаній, обговорили проблеми, які можуть вирішувати останні, мали практичні заняття з пошуку бізнес-ідей та їх аналізу, здобули знання про маркетингову стратегію, особливості фінансової стратегії і оподаткування соціальних підприємств.

Після завершення заходу всі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу у проєкті EU4Youth.

Після тренінгу педагоги-учасники проєкту спільно зі своїми студентами почнуть працювати над бізнес-ідеями. Команди з різних освітніх закладів представлятимуть власні бізнес-плани на конкурсі у всеукраїнському стартап акселераторі. Очікується понад 70 команд, та більше 700 учасників.