УЧАСТЬ ДОЦЕНТІВ КАФЕДРИ ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ТОРГІВЛІ В ПРОЄКТІ «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ»

З 09 вересня 2024 р. у м. Хмельницькому стартував тренінг з підготовки проєктних менеджерів для бізнесу та фінансових консультантів в рамках проєкту «Сприяння розвитку інфраструктури підтримки бізнесу у Хмельницькій області», який реалізовує Агенція регіонального розвитку Хмельницької області за сприяння ПРООН.

Тренінг проводиться у межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» (EPSR), що фінансується Урядом Швеції в особі Шведського агентства з міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) Embassy of Sweden in Kyiv @SidaSverige та виконується Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

Проєкт «Посилене партнерство для сталого відновлення» відповідає поточному контексту України в умовах війни і має на меті зміцнити місцевий потенціал для ефективної інтеграції рішень щодо сталого розвитку. Вони є відповіддю на кризу та подальше планування відновлення. Проєкт передбачає реалізацію місцевих ініціатив щодо покращення економічних можливостей для населення, яке постраждало від війни, та надання державних послуг, а також використання партнерського підходу, який був успішно впроваджений для пошуку рішень щодо соціального та економічного розвитку, з якими стикалися місцеві громади у всій Україні впродовж попередніх років.

Проєкт фінансується урядом Швеції та впроваджується у п’яти областях західної частини України: Чернівецькій, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій та Волинській.

Модератори тренінгу – провідні експерти у сфері проектного менеджменту, фінансів, податків.

Спікери:

Мельник Оксана – д.е.н., проректорка по науці Університету економіки та підприємництва, професорка кафедри економіки та менеджменту. Керівник Офісу розробки та управління проектами АРР. Керівник програми UPSHIFT дитячого фонду ООН UNICEF.Ірина Дразман – менеджерка освітніх проєктів, менторка та тренерка в IREX in Ukraine, Суперменторка та менторка в UPSHIFT Україна, Consultant в ГО «Український професійний розвиток», Засновниця та директор в zaradka_school, волонтерка, керівниця центру для дітей-переселенців «Моя кімната», громадська діячка.

Представники кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі к.е.н., доцент Мороз С.В. і к.е.н., доцент Гарват О.А. Хмельницького національного університету взяли активну участь у роботі тренінгу з підготовки проєктних менеджерів для бізнесу та фінансових консультантів в рамках проєкту «Сприяння розвитку інфраструктури підтримки бізнесу у Хмельницькій області»

Колектив хмельницького національного університету бере активну участь у роботі тренінгу та висловлює подяку Агенції регіонального розвитку Хмельницької області за організацію та проведення тренінгу на високому професійному рівні.