Участь команди «Генерація змін» в таборі підприємництва в рамках проєкту EU Youth від Ja Ukraine

21 березня 2024 року команда юних стартаперів кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі «Генерація змін» під керівництвом доцента Наталії Танасієнко прийняла участь у таборі підприємництва в рамках проєкту EU Youth від JA Ukraine, який проходив у м.Львові на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Члени команди, які прийняли участь в таборі підприємництва – здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» освітньо-професійних програм «Управління підприємницькою діяльністю», «Управління торговельним бізнесом і комерційна логістика»: Андрій Давидун, Сніжана Трофимчук, Іван Ушаков, Назар Перунський, Дмитро Рудик, Леонід Чайковський.

Учасники мали унікальну можливість зустрітися з бізнес-менторами –  керівником ГС «Західноукраїнський кластер соціальних підприємств» Романом Міневичем, керівником стартапу «Knopka» Іваном Осадчим, які  поділилися власним досвідом створення стартапів.

Для кращого розуміння принципу запуску стартапів, студенти грали в інноваційно-освітню гру ®RealСтартапер під наставництвом тренерів від кафедри підприємництва та маркетингу ІФНТУНГ і ГО «Науково-дослідний та консультаційно-практичний центр бізнесу, маркетингу і права». Гра є повноцінним симулятором запуску стартапу, впродовж 3 годин учасники, виконуючи різні ролі, проходять весь шлях, від ідеї до виходу на ринок, та пізнають зсередини механізм стартап акселератору та залучення інвестицій. Гра має на меті допомогти студентам оцінити власну ідею не лише з точки зору розробників, а й інвесторів та клієнтів, та краще сформулювати свою пропозицію.

За результатами навчального заходу учасники отримали сертифікати.