Участь у відкритій лекції «Deepfakes and the future of content creation, society, and business»

Здобувачі другого (магістерського) рівнів вищої освіти ОПП «Підприємництво, торгівля а комерційна логістика» спеціальності «Підприємництво та торгівля», викладачі кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі відвідали онлайн лекцію професора, директора Центру підприємництва та інновацій у Труласьк бізнес-коледжі Університету Міссурі Скотта Крістіансона «Дипфейки та майбутнє створення контенту, суспільства, бізнесу» (J. Scott Christianson «Deepfakes and the future of content creation, society, and business»), що відбулась на міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty 17 листопада 2023 року. Scott Christianson визнаний лідер у застосуванні новітніх технологій у навчальних програмах. Отримав нагороду «Лідерство в дистанційному навчанні» від Асоціації дистанційного навчання Міссурі та кілька нагород для викладачів від Коледжу бізнесу Труласке при Університеті Міссурі. Він заснував високотехнологічний бізнес і керував ним понад 20 років. Лідер у галузі відеоконференцзв’язку та бере активну участь у місцевих бізнес-спільнотах.

Лекція стосувалася появи глибокого фейкового контенту, який все більше впливає на суспільну довіру, роботу/користування онлайн-світом, а, відповідно, і бізнес. У цьому контексті слухачі усвідомили та опанували:

• плюси та мінуси цієї нової технології;
  • методики розпізнання дипфейків;
  • інструменти захисту від оманливих дипфейків.

Використання штучного інтелекту (ШІ) відіграє все більш важливу роль у нашому суспільстві, але нові можливості цієї технології також тягнуть за собою нові ризики. Одним із таких ризиків є зловживання технологією задля навмисного поширення неправдивої інформації.