УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ТОРГІВЛІ У ВЕБІНАРІ «БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ВІЙНИ»

23 серпня 2022 року на базі Полтавського державного аграрного університету відбувся вебінар на тему: «Безпека під час війни», на якому були розглянуті основні правила поведінки для підтримки психологічного та емоційного стану в умовах військової агресії російської федерації проти України.

У заході прийняли участь першокласні спікери: практикуючий психолог, спеціаліст з емоційної регуляції Тетяна Маркіна; д.е.н., професор, декан факультету управління, адміністрування та туризму ХНУ Євгеній Рудніченко; практикуючий психолог Катерина Альне; д.е.н., професор, Юрій Погорєлов та інші.

Модератор заходу – професор кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної Полтавського державного аграрного університету Микола Зось-Кіор.

В умовах повномасштабного вторгнення та військового стану важливим навиком протистояння є збереження психологічного благополуччя завдяки виробленню навичок стійкості та стресостійкості. Саме цим моментам була присвячена доповідь «Внутрішній спокій всередині урагану» практикуючої психологині Тетяни Маркіної. Слухачі отримали поради щодо збереження психологічного стану в умовах бойових дій.

Із доповіддю «Стратегія особистості безпеки» долучився д.е.н., професор, декан факультету управління, адміністрування та туризму ХНУ Євгеній Рудніченко, акцентувавши увагу слухачів напитаннях безпеки особистості в умовах військового стану та бойових дій.

Практикуючий психолог інтегративного напрямку «Терапія усвідомленням» Катерина Альне виступила із доповіддю «Психоемоційна гігієна», даючи настанови щодо емоційної складової у формуванні стресостійкості.

Д.е.н., професор, Юрій Погорєлов виступив із доповіддю «Безпека під час війни: погляд цивільної особи», в якій акцентував увагу на поведінкові стратегії цивільних під час військових дій.

Викладачі кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі вдячні організаторам вебінару та спікерам за корисну інформацію та нові здобуті знання.