Участь викладачів та студентів кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі в весняному благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ

27 березня 2024 року викладачі та студенти кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі прийняли активну участь в благодійному весняному ярмарку на підтримку ЗСУ, який проводився в Хмельницькому національному університеті.

Особливу ініціативу проявили здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 076 «Управління торговельним бізнесом і комерційна логістика» та 076 «Управління підприємницькою діяльністю» Леонід Чайковський, Сніжана Трофимчук, Іван Ушаков, Віталій Лєсков, Вікторія Локатир.

Дякуємо усім нашим покупцям, які допомогли зібрати суму 3750 грн. Виручені кошти були спрямовані на потреби ЗСУ.

Дякуємо організаторам заходу, викладачам кафедри та студентам, які долучилися до благодійного ярмарку.