![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-552.png)
27 березня 2024 року викладачі та студенти кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі прийняли активну участь в благодійному весняному ярмарку на підтримку ЗСУ, який проводився в Хмельницькому національному університеті.
Особливу ініціативу проявили здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 076 «Управління торговельним бізнесом і комерційна логістика» та 076 «Управління підприємницькою діяльністю» Леонід Чайковський, Сніжана Трофимчук, Іван Ушаков, Віталій Лєсков, Вікторія Локатир.
![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-553.png)
![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-554.png)
![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-555.png)
![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-556.png)
![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-557.png)
Дякуємо усім нашим покупцям, які допомогли зібрати суму 3750 грн. Виручені кошти були спрямовані на потреби ЗСУ.
![](https://eteb.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/34/image-558.png)
Дякуємо організаторам заходу, викладачам кафедри та студентам, які долучилися до благодійного ярмарку.