Участь викладачів у роботі вебінару в рамках I Teacher’s Meet-ups «Вдосконалення викладання у вищій освіті: інституційний та індивідуальний виміри»

22 грудня завідувач кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Любохинець Л.С. прийняла участь у роботі вебінару «Вдосконалення викладання у вищій освіті: інституційний та індивідуальний виміри», який проводила радник при дирекції Інституту вищої освіти НАПН України, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Світлана Калашнікова.

В рамках вебінару було розглянуто прикладний інструментарій для методичної експертизи силабусів; особливості розробки програми навчальної дисципліни та можливості її удосконалення відповідно до вимог внутрішньої системи забезпечення якості; обговорювались індивідуальний та інституційний виміри впровадження парадигми вдосконалення викладання.

Окремо зупинились на методичний експертизі силабусів навчальних дисциплін

Також лектор зупинилась на визначенні ролі викладача в системі вищої освіти та поетапному розробленні та вдосконалені методичного забезпечення навчальних дисциплін в освітньому процесі