УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 076 «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ» У ПУБЛІЧНІЙ ЛЕКЦІЇ «ЛОГІСТИКА ВІЙНИ ТА МИРУ»

В контексті взаємодії зі стейкхолдерами в рамках вивчення дисципліни «Зовнішньоекономічна діяльність у професійній сфері» (викладач Руда Т.В., к.е.н., с.н.с.) студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та викладачі кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі долучились до публічної лекції д.е.н., проф. Лідії Анатоліївни Горошкової на тему «Логістика війни та миру».

Освітній захід об’єднав учасників з різних куточків України, з понад 10 вищих навчальних закладів.

Надзвичайно захоплива лекція та оригінальна подача матеріалу дозволила учасникам зануритись в історичні аспекти розвитку логістики та поєднати їх із перспективами розвитку цієї сфери за сучасних умов розвитку нашої держави та її післявоєнному відновленні.

Слухачі отримали неоціненну інформацію щодо найновіших напрацювань в контексті розвитку логістичного потенціалу України, що вкотре підкреслює важливість та доцільність таких навчальних комунікацій.

Щиро вдячні Лідії Анатоліївні Горошковій за надзвичайно корисний освітній івент у стінах Національного університету «Києво-Могилянська академія» та сподіваємось на нові цікаві зустрічі!

Ми єдині у своїй боротьбі за Волю, Правду, Незалежність України, лише фронт у кожного свій!

Воїни освітнього фронту