Вебінар-практикум «Бізнес без збитків»

Спікер: Катерина Супрун – 15 років практичного досвіду роботи у сфері фінансів, 100 реалізованих бізнес-проєктів у різних сферах (виробництво, будівництво, маркетинг, освіта), спікер воркшопів та вебінарів з управлінського обліку, спікер  SUPERLUDI, CASES, ALTERA.

16 січня 2024 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Підприємництво, торгівля та комерційна логістика» спеціальності «Підприємництво та торгівля», викладачі кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Хмельницького національного університету мали можливість відвідати відкритий вебінар-практикум «Бізнес без збитків».

Під час вебінару учасники мали можливість обговорити ключові питання ведення бізнесу, зокрема: упорядкування фінансів; найбільш поширені помилки, що призводять до збитку бізнес; види обов’язкові звітності.