Вебінар-практикум «Дисципліна реалізації стратегії бізнесу: від цілей до тактики і впровадження»

Спікер: КИРИЛО КУНИЦЬКИЙ

22 січня 2024 року викладачі кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Хмельницького національного університету мали можливість відвідати відкритий вебінар-практикум «Дисципліна реалізації стратегії  бізнесу: від цілей до тактики і впровадження».

Вебінар-практикум зібрав понад 220 учасників з усіх регіонів України – керівників / власників великого, середнього та малого бізнесу.

Під час вебінару учасники мали можливість обговорити ключові питання реалізації стратегії бізнесу, зокрема: бізнес-спринти; майстер-класи; особиста ефективність; інвестиційні програми; бізнес-пітчинг; бізнес-асистент; peer 2 peer; комплексна діагностика бізнесу; навчання топ-менеджерів та співробітників.