Відзнаки до Міжнародного дня студента

17 листопада – Міжнародний день студентів. Традиційно напередодні цього свята в Хмельницькому національному університеті відзначають найкращих здобувачів освіти у різних номінаціях.

Факультет управління, адміністрування та туризму, відзначив студентку кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі групи УТБКЛ-21-1 Сухонос Катерину, переможницею в номінації «Кращий науковець факультету» та  нагородив відповідною грамотою.

Ректорат Хмельницького національного університету з нагоди Міжнародного дня студента,  відзначив та нагородив  в номінації «кращий куратор» факультету управління та адміністрування МЕЙШ АЛЛУ ВАСИЛІВНУ за сумлінне виконання обов’язків та активне національно-патріотичне виховання студентської молоді академічних груп УПД-20-1 та УТБКЛ-23-1