Захист кваліфікаційних (дипломних) робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

З 21.12.2023 р. по 26.12.2023 р. відбулися захисти кваліфікаційних (дипломних) робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Підприємництво» та «Управління торговельним бізнесом та комерційна логістика» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Екзаменаційна комісія провела три засідання, на яких було представлено 13 дипломних робіт здобувачів, як денної так і заочної форми навчання.

Екзаменаційна комісія працювала у складі:

голова ЕК, президент Хмельницької торгово-промислової палати, к.е.н. – Бєлякова Н.М.;

в.о. завідувач кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі, д.е.н., професор кафедри – Любохинець Л.С.

декан факультету управління, адміністрування та туризму, д.е.н., професор – Рудніченко Є.М.;

професор кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі, д.е.н., професор – Гончар О.І.;

доцент кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі, к.е.н. доцент – Дражниця С.А.;

секретар ЕК – к.е.н. доцент Сачинська Л.В Захист проходив із застосуванням інформаційних технологій (програми Zoom-конференція).

Відзначимо, що кваліфікаційні роботи були присвячені актуальним темам, виконані на високому рівні, розроблені цікаві практичні рекомендації для об’єктів досліджень за обраними темами. Результати кваліфікаційних робіт показали, що магістри добре засвоїли фундаментальні та спеціальні дисципліни, що позначилось на якості виконання робіт, та їх захисті. Здобувачі продемонстрували свої вміння застосовувати теоретичні знання в практичній діяльності, що свідчить про їхні значні можливості в подальшому працевлаштуванні за фаховою спеціальністю.

Колектив кафедри щиро вітає своїх випускників з успішним захистом кваліфікаційних (дипломних) робіт та здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр». Бажаємо Вам натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості та успішного працевлаштування за фахом!