ЗАХИСТ ВИПУСКНИКАМИ КУРСУ «ДЕМОКРАТІЯ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ» СТУДЕНТСЬКОГО СОЦІАЛЬНОГО ПРОЄКТУ

В рамках співпраці Хмельницького національного університету з Міжнародною фундацією виборчих систем IFES Україна кафедрою економічної теорії та економічної безпеки було запроваджено викладання курсу «Демократія: від теорії до практики» в осінньому семестрі 2021-2022 навчального року.

Особливістю даного курсу стала розробка студентами соціального проекту. Студенти гр. ЕКБ-20-1 стали першопроходцями у вивченні курсу «Демократія: від теорії до практики». Для соціального дослідження обрали тему «Стоп булінг».

Командою було проведено анкетування, в якому прийняли участь 146 студентів Хмельницького національного університету. Результати анкетування показали, що проблема булінгу залишається актуальною і у закладах вищої освіти.

В рамках проекту досліджено діяльність організацій, які протидіють булінгу, серед яких Unicef, багодійний фонд Kiddo, Ла Страда-Україна, Український інститут дослідження екстремізму, Український фонд «Благополуччя дітей»

З метою протидії булінгу командою проєкту в соціальних мережах Instagram та Telegram були створені сторінки.

Для привернення уваги до проблеми булінгу – розроблені флаєра, які були розміщені в соціальних мережах.

Команда і надалі планує продовжувати працювати в напрямку протидії булінгу.

24 грудня 2021р. відбувся успішний захист проєкту, на якому була присутня асистентка проєкту IFES Україна Анастасія Хорват, котра відзначила високий рівень підготовки студентів та запропонувала подати заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі студентських проєктів ДемБачення.