Посвята в студенти 2024

1 вересня 2024 р. в День знань відбулись урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Хмельницького національного університету. В цей день усі найщиріші привітання та мудрі настанови були адресовані в першу чергу здобувачам першого року навчання, які лише розпочинають свій особистісний шлях зростання у стінах нашого університету.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх, декан факультету управління, адміністрування та туризму Євгеній Рудніченко, представники студентського самоврядування, завідувачка кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Лариса Любохинець та викладачі кафедри.

Ми раді вітати креативну, цілеспрямовану молодь у нашій родині!

Найщиріші вітання з побажаннями мирного неба, самореалізації та легкої життєвої дороги заради світлого майбутнього!