Екскурсійний тур музеями Хмельницького національного університету

9 вересня 2024 р. студенти груп УТБКЛ-24-1 та УПД-24-1 в межах вивчення дисципліни «Університетська освіта та вступ до фаху» та з метою загально-культурного розвитку відвідали музей Хмельницького національного університету й ознайомились з історією заснування та розвитку Університету.

Під час екскурсії першокурсники досліджували питання формування експозиційних та виставкових фондів музею, основні віхи становлення Університету. Також студенти отримали інформацію щодо провідних науковців навчального закладу і їх досягнень.

Особливу увагу було приділено спортивним успіхам наших студентів та випускників, які здобули першість у різних видах спорту.

Наприкінці екскурсії відвідувачі вшанували пам’ять полеглих Героїв – студентів Університету.

Продовживши екскурсійний тур, студенти завітали до музею «Історія та сучасність техніки» Хмельницького національного університету, де на них чекали надзвичайно цікаві розповіді щодо історичних аспектів розвитку технологічних засобів, без яких ми сьогодні просто не можемо уявити свого життя.

В п’яти тематичних залах наведено інформацію щодо розвитку технічних засобів людства починаючи із стародавніх часів до сьогодення, що охоплює різні сфери життя людини. Численні експонати в доповненні цікавої розповіді залишили неймовірні відчуття дотичності до історії.

Щиро дякуємо за дбайливе формування, збереження та примноження нашої історії!