Круглий стіл «Гранти, проєкти, конкурси: шанси і можливості»

24 жовтня 2023 р. аспіранти та магістри спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» ОПП «Підприємництво, торгівля та комерційна логістика», ОНП «Підприємництво та торгівлі» у рамках вивчення дисциплін «Управління проєктами», «Управління науковими проєктами», «Методологія та організація наукових досліджень» та ін. дисциплін долучилися до засідання круглого столу учасників «Школи молодого науковця» факультету управління, адміністрування та туризму, Хмельницького національного університету.

Начальник науково-дослідної частини ХНУ д.т.н, проф. Оксана ЗАХАРКЕВИЧ розповіла про досвід проєктної діяльності, участі у грантових конкурсах і програмах молодих вчених університету; здобутки та результати роботи науково-дослідної частини ХНУ; систему регулювання наукової діяльності в ХНУ.

У роботі круглого столу також брали участь запрошені гості-спікери:

Ірина ЄПІФАНОВА – д.е.н., проф., проректор з наукової роботи Вінницького національного технічного університету;

Галина ТАРАСЮК – д. е. н., проф., декан факультету бізнесу та сфери обслуговування, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи державного університету «Житомирська політехніка»;

Інна КУЗНЕЦОВА – д.е.н., проф., зав. кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності Одеського національного економічного університету;

Степан МЕЛЬНИК –  д.е.н., проф., зав. кафедри фінансів та обліку Львівського державного університету внутрішніх справ.