ІII Міжнародний економічний форум «Підприємництво та стратегічні напрями розвитку бізнес-процесів в умовах глобальних викликів»

10-11 листопада 2023 року кафедрою економічної теорії, підприємництва та торгівлі Хмельницького національного університету був проведений ІІІ Міжнародний Економічний форум «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ», в рамках якого працювали:

VIII Міжнародна науково-практична конференція «ІНСТРУМЕНТИ РЕГУЛЮВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ ТА СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ, ТОРГОВЕЛЬНОЇ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА УМОВ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»;

XXII Міжнародна науково-практична конференція «СТРАТЕГІЗАЦІЯ ПЛАНУВАННЯ ТА БІЗНЕС-МОДЕЛІ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЗА УМОВ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ»

У рамках форуму була організована робота 8 секцій за такими напрямками:

1. Теоретичні аспекти розвитку національної економіки в умовах євроінтеграції. Загальні проблеми планування промислового виробництва.

2. Макроекономічне та економіко-математичне моделювання бізнес- процесів та роль фінансових механізмів в стабілізації кризових явищ в національній економіці.

3. Інтелектуальний капітал економіки України та його значення в становленні інноваційно-інвестиційних систем.

4. Підприємництво та торгівля: проблемні аспекти та сучасні тенденції розвитку. Бізнес-моделі підприємництва в умовах цифровізації.

5. Стратегізація управління підприємницьким потенціалом: євроінтеграційний вектор.

6. Проблеми управління логістичною діяльністю організаційних структур.

7. Регіональна підтримка вітчизняного виробника. Зовнішньоекономічна діяльність суб’єктів господарювання.

8. Демократичні основи розвитку громадянського суспільства.

МОДЕРАТОРАМИ ФОРУМУ ВИСТУПИЛИ:

Танасієнко Н.П. – к.е.н., доц., доцент кафедри економічної
теорії, підприємництва та торгівлі Хмельницького
національного університету

Конференцію розпочали та побажали плідної роботи учасникам:

Матюх С.А. – ректор Хмельницького національного університету, к.е.н., доц.

Синюк О.М. – проректор з наукової роботи Хмельницького національного університету, д.т.н., професор.

Рудніченко Є.М. – декан факультету управління, адміністрування та туризму, д.е.н., професор.

До вітальних слів долучилися іноземні науковці:

Елсаєд Ахмед Елнашар – декан факультету спеціальної освіти університету Каферельшейха (Єгипет), доктор наук, професор.

Із привітальним словом до учасників  Бєлякова Н.М. –президент Хмельницької торгово-промислової палати, к.е.н.

Міценко Н.Г., д.е.н., проф., Львівський торговельно-економічний університет, м. Львів.

Рєпіна І.М. – д.е.н., проф., завідувач кафедри бізнес-економіки та підприємництва ДВНЗ «Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана».

Анісімова О.М., д.е.н., проф., Донецький національного університету ім. В.Стуса, м. Вінниця.

Пленарне засідання розпочала Череп А.В., д.е.н., професорЗапорізького національного університету, м. Запоріжжя доповіддю на тему: «ВПЛИВ ЦИФРОВІЗАЦІЇ НА СТАН ЕКОНОМІК ДЕРЖАВ В ЄВРОПІ: ЗАГРОЗИ ТА РИЗИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ».

Семикіна М.В., д.е.н., проф,, Центральноукраїнський національний технічний університет, м. Кропивницький виступила з доповіддю: «ЦИФРОВІЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ З ПОЗИЦІЙ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ».

Elsayed Ahmed Elnashar – доктор наук, проф., декан факультету спеціальної освіти університету Каферельшейха (Єгипет)виступив з доповіддю «ECONOMIC THEORY OF RATIONALIZATION CONSUMPTION OF HOMES & HOTELS WITH INSTRUCTIONS OF TEXTILES AND APPAREL CARE LABELS»

Касій Леся Василівна – голова ГО «Студія «БІЗНЕС-ПРОСТІР», Пазюк Н. О.,Самбірський фаховий коледж економіки та інформаційних технологій – виступили із доповіддю на тему: «ПРАКТИЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ СТУДЕНТІВ МІСТА САМБОРА У РОЗДІЛЬНОМУСОРТУВАННІ СМІТТЯ».

До виступів долучилися молоді науковці кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі, здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти: Заболотна С., Сухонос К., Муравська О.

У науковому заході взяли участь понад 150 науковців, аспірантів, студентів з 30 закладів вищої освіти та установ, які представляли такі країни світу: Грузію, Єгипет, Литву, Польщу, Україну тощо.

За результатами роботи форуму видано збірник тез доповідей, статті учасників будуть опубліковані в фаховому журналі категорії «Б»  «Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки». Усі учасники отримали сертифікати.

Колектив кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі висловлює подяку усім учасникам форуму за представлені цікаві доповіді та співпрацю.

Наталія Танасієнко, к.е.н., доцент,

Ольга Гарват, к.е.н., доцент

кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі

Хмельницького національного університету