14 березня 2024 р. викладачами Хмельницького національного університету двох факультетів: економіки і управління та управління, адміністрування та туризму розпочато навчання за програмою підвищення кваліфікації: «Використання інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій у навчальному процесі».
До цієї програми долучились:
Любохинець Лариса Сергіївна – доктор економічних наук, професор, член-кореспондент Академії економічних наук України, завідувач кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі;
Карвацка Наталія Станіславівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування;
Савченко Олена Валентинівна – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту та адміністрування;
Проскурович Оксана Василівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій бізнесу;
Руда Тетяна Василівна – кандидат економічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі;
Танасієнко Наталія Петрівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі.
Програма розроблена у рамках реалізації проєкту ERASMUS+ «МІЖНАРОДНА МЕРЕЖА ВІРТУАЛЬНИХ МОЛОДІЖНИХ БІЗНЕС-ХАБІВ» VEHUB4YOU, що співфінансується Європейським Союзом та реалізується проєктними командами Київського національного університету технологій та дизайну, Університету Фоджа (Італія), Університету прикладних наук RISEBA (Латвійська Республіка), Мінгячевірського державного університету (Азербайджанська Республіка), Київського молодіжного освітньо-навчального центру KETY (Україна), Міжнародної громадської організації «Інститут соціально-економічних ініціатив (ІСЕІ)» (Україна) за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Грантовий проєкт фокусується на передачі бізнес-знань з ЄС молодим людям (від 13 до 30 років) за допомогою технологій віртуального обміну.
Учасники консорціуму докладатимуть спільних зусиль для організації мережі міжнародних віртуальних бізнес-центрів та навчання ведення бізнесу для студентів університетів України економічних та неекономічних спеціальностей шляхом створення Міжнародної мережі віртуальних молодіжних бізнес-хабів, яка включає 60 віртуальних міжнародних бізнес-хабів у школах, коледжах та університетах України та Азербайджану. Планується, що Європейські університети за допомогою університетів та молодіжних організацій Італії, Латвії, України та Азербайджану поділяться своїми бізнес-курсами та досвідом викладачів із молоддю країн Східного партнерства. У результаті в проєкті візьмуть участь 1800 представників із 60 хабів та 250 фасилітаторів зі східних країн-партнерів, а також 220 учасників з інших регіонів.
Для участі у Програмі було подано 680 заявок, серед яких відібрано 250 учасників-освітян: вчителі шкіл, викладачі закладів вищої і середньої спеціальної освіти, які за результатами участі у Програмі стають фасилітаторами і разом із командами (студентами або учнями) створюють віртуальні цифрові бізнес-хаби в своїх закладах освіти.
Учасники проєкту мають вдосконалити свої компетентності щодо використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій у віртуальних обмінах і навчанні.