Стартап-команда «Генерація змін» розпочинає роботу в межах етапу Pre-Accelerator JA Ukrain

06.09. 2024 р. та 09.09. 2024 р. відбулись організаційні зустрічі з наставниками та учасниками студентських стартап-команд, що вибороли перемогу в національному етапі європейського проєкту для молоді EU4Youth «Відбудова через соціальне підприємництво» (Junior Achievement Ukraine).

В межах заходу детально обговорено формат, таймлайн та залучення студентів для участі у реалізації другого року програми, що передбачає створення соціально-орієнтованих підприємств, виготовлення прототипів товарів та підготовку до пітчингу з потенційними інвесторами.

Етап обіцяє бути насиченим, цікавим та однозначно корисним з точки зору практичної підготовки фахівців з підприємництва та торгівлі!

Далі буде…

# EU4Youth