22-25 листопада 2021 року в рамках робочого візиту в Україну президента консалтингової компанії Ronsard Conseil (Франція) Філіпе де Ла Жуселіньєре (Philippe de La Jousselinière) проходили зустрічі з представниками міської адміністрації, бізнес структур, науковців, команди центру підтримки підприємців «Дія. Бізнес. Smart Sots Хмельниччини», керівництва Хмельницького національного університету, викладачів кафедри економічної теорії та економічної безпеки. Філіпе де Ла Жуселіньєр працює в галузі налагодження міжнародних відносин, стратегій з промисловцями, а також цікавиться темами видобутку корисних копалин та розвитку нових енергій.
25 листопада 2021 року доценти кафедри економічної теорії та економічної безпеки Любохинець Л.С. та Танасієнко Н.П. прийняли участь в робочій зустрічі адміністрації з Філіппе де Ла Жуселіньєром (президентом консалтингової компанії Ronsard Consulting), на якій обговорювалися питання щодо перспективних напрямків двосторонньої україно-французької співпраці. У ході візиту було обговорено можливості співпраці Хмельницького національного університету та французької компанії з реалізації спільних наукових проєктів.
В рамках ділової візиту делегація відвідала ТОВ «Городоцьке» у м. Городок. Генеральний директор ТДВ «Городоцьке», доцент кафедри економічної теорії та економічної безпеки Битий А.В. радо зустрів представників делегації та колег по кафедрі.
Андрій Валерійович розповів про особливості діяльності товариства в умовах жорсткої ринкової конкуренції. ТДВ «Городоцьке» займається вирощуванням та реалізацією сільськогосподарської продукції, садівництвом та рільництвом. Обсяг площ – 170 гектарів саду та 1700 гектарів поля (ріллі). Кількість середньорічних працюючих 100 осіб. Під час сезону збору врожаю додатково залучається ще 100 осіб. Працівники забезпечуються харчуванням та при необхідності проживанням у гуртожитках. ТДВ «Городоцьке» вчасно та в повному обсязі сплачує податки та входить в першу десятку найбільших платників податків Городоцького ОТГ.
В рамках ділової зустрічі були обговорені питання щодо можливостей українсько-французької співпраці.
Делегація відвідала сади, холодильник для зберігання яблук місткістю 1000 тон, склади для зберігання продукції місткістю 7500 тон , зерносховище.
Усі залишилися задоволеними та переповненими враженнями від цієї зустрічі.
Кафедра економічної теорії та економічної безпеки Хмельницького національного університету готова до подальшої співпраці та налагодження двостороннього співробітництва.